Wypożyczalnia  i  serwis

Serwis EKO-PLAST s.c. jest autoryzowanym punktem obsługi serwisowej urządzeń do zgrzewania rur PE firmy Fusion Polska Sp. z o.o. Oferujemy szeroki pakiet usług obejmujący przeglądy i kalibracje, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych.
Profesjonalizm usług potwierdzają liczne certyfikaty z odbytych szkoleń oraz używane podczas napraw najwyższej jakości narzędzia i sprzęt pomiarowy.
Wieloletnie doświadczenie i dostęp do oryginalnych części gwarantują szybkość i precyzję obsługiwanych zleceń.

Wypożyczalnia EKO-PLAST s.c. jest partnerem Fusion Polska Sp.z o.o. w zakresie wynajmu urządzeń do zgrzewania na terenie woj. zachodniopomorskiego i lubuskiego.
W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych oraz osprzętu do zgrzewania rurociągów z PE i PP.
Potwierdzona jakość, niezawodność i nowoczesność wynajmowanych urządzeń firmy Fusion jest gwarantem sukcesu wykonywanych przez Państwa zleceń.
Wszystkie wynajmowane zgrzewarki podlegają surowym każdorazowym kontrolom i posiadają aktualne świadectwa kalibracji.

Dobierzemy sprzęt odpowiedni dla Państwa wymagań i w razie potrzeby przeprowadzimy szkolenie w zakresie teoretycznych i praktycznych zasad doczołowego i elektrooporowego zgrzewania rur.

CENNIK WYPOŻYCZALNI